• SUBSCRIBE
  • FACEBOOK
  • TWITTER

Poznawaj zakątki Skandynawii!

Poznaj piękno Norwegii
Jeżeli ktoś planuje wyjechać na wczasy do kraju w którym będzie mógł przede wszystkim podziwiać piękne krajobrazy, to Norwegia z całą pewnością zalicza się w takiej sytuacji do zdecydowanie najlepszych propozycji. Kraj ów powszechnie zaliczany jest do najpiękniejszych miejsc na kuli ziemskiej, i trzeba przyznać, że słowa te rzeczywiście mają w sobie sporo racji.
Norwegia jest krajem o bardzo urokliwym i jednocześnie różnorodnym środowisku naturalnym. W południowej jej części spotkamy zwłaszcza potężne łańcuchy górskie i legendarne fiordy, które zaliczane są do najpiękniejszych na świecie. Północna cześć państwa położona jest już w strefie polarnej, zatem możemy podziwiać tam piękną tundrę, zaś w zimie również i zorzę polarną. Dodatkowo jest to bardzo czysty kraj, więc całe środowisko naturalne nie jest w nim ani trochę skażone – będzie to więc rewelacyjna propozycja dla każdego, niezależnie od tego, w jaki sposób planujemy tutaj spędzać czas.
Oczywiście, w Norwegii możemy znaleźć także i wiele pięknych miast, takich jak zwłaszcza Oslo, jej stolica. Śmiało można w takim razie powiedzieć, że jest to świetne miejsce do spędzenia swoich idealnych wakacji dla praktycznie każdego z nas!

1. Wejdź

2. Otwórz link

3. Sprawdź stronę

4. Przeglądaj

5. Kontynuuj

Categories: Podróże

Comments are closed.